Nowe słodkie miejsce na mapie Lubina

9 maja 2023 roku Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ,,Lubinpex” Spółka z o.o. otworzyło swój pierwszy punkt ze sprzedażą domowych wypieków. Można zakupić tam nie tylko ciasta, ale także torty, desery, a nawet zestawy obiadowe.

Punkt sprzedaży domowych wypieków jest odpowiedzią na zainteresowanie klientów spółki, którzy dotychczas mogli zamówić i odebrać je w placówkach prowadzonych przez PHU ,,Lubinpex” Sp. z o.o. na terenie zakładu pracy. Obecnie mogą dokonać zakupu w centrum Lubina bowiem punkt mieści się w pawilonie nr 26 przy ul. Łukasiewicza na terenie Targowiska Skorpion. Jest on czynny od wtorku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00 oraz w soboty od 8:30 do 13:30.


Na miejscu znaleźć można bogatą ofertę domowych wypieków na każdą okazję. Charakteryzują się one najwyższą jakością, są przygotowane według sprawdzonych receptur, powstają na bazie najlepszych i naturalnych produktów, nie zawierają wzmacniaczy smaku, konserwantów i barwników.

Osoby zainteresowane zakupem większej ilości ciast na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe mogą złożyć zamówienie na ciasta pod numerem telefonu 887 860 689.

Czas realizacji wynosi maksymalnie 3 dni robocze.

Najnowszy katalog oferowanych ciast (>>KLIK<<) Zapraszamy do składania zamówień.

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera