Letnie festiwale w Oberży Skarbek

Oberża Skarbek w Lubinie zaprasza na letnie festiwale tematyczne, które będą miały miejsce od czerwca do sierpnia. To doskonała okazja, aby w atmosferze zabawy i relaksu spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, spróbować nowych smaków oraz doznać kulinarnych przygód.  

W letni klimat wprowadzi nas Festiwal Lodów i Gofrów, który rozpocznie się 3 czerwca.
Królować będą kraftowe lody, od klasycznych smaków po egzotyczne kompozycje. Nie zabraknie również gofrów w różnych odsłonach.

18 czerwca wystartuje Festiwal Grilla i Piwa, w czasie którego będziemy serwować dania z grilla, zimne piwo oraz przekąski. W ofercie znajdziecie także kraftowe piwa, które wyróżniają się niezwykłym smakiem.

W lipcu będziecie mieli okazję uczestniczyć w Festiwalu Wegetariańskim (2-14 lipca)
i Festiwalu Owoców (16-28 lipca). Oba wydarzenia to doskonała okazja do cieszenia się smakiem sezonowych warzyw i owoców oraz wsparcia lokalnych producentów.

W sierpniu zapraszamy na Festiwal Chleba i Wina (1-15 sierpnia) oraz Festiwal Pierogów (16-30 sierpnia). Podczas pierwszego festiwalu można będzie skosztować tradycyjnych i regionalnych rodzajów chleba, dojrzewających serów oraz wziąć udział w degustacji win z różnych części świata.

Festiwal Pierogów z kolei będzie doskonałą okazją do próbowania wielu rodzajów nadzienia
i eksperymentowania z różnymi kombinacjami składników. Posmakujecie pierogów w słodkiej, ale także słonej odsłonie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji i uczestnictwa w letnich festiwalach. Gwarantujemy aromatyczne smaki oraz niezapomniane doznania kulinarne.

Oberża Skarbek w Lubinie,  ul. Budowniczych LGOM 22


Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera